خانم عمرانی

مانتو عبایی به روش خیاطی خانم عمرانی

 

در این بخش از سایت هنر خیاطی برای شما علاقه مندان به آموزش خیاطی آسان می خواهیم روش دوخت صحیح مانتو عبایی را آموزش دهیم.پس در ادامه همین مطلب با ما همراه باشید.
میزان پارچه: دو قد پارچه با عرض ۱۲۰ + cm 30 تا ۲۰ برای مچ
الگو و برش: ابتدا پارچه را از طول نصف می‌کنیم و قیچی می‌زنیم تا دو قد پارچه از هم جدا شود (شکل ۱) (یک قد برای جلو و یک قد برای پشت) یک قد پارچه پشت را از عرض تا می‌کنیم (شکل ۲) برای یقه پشت، از زاویه سمت راست بالا cm 9 داخل شده، cm 2 نیز پایین می‌رویم و هلال یقه را می‌کشیم. روی دولای باز از بالا cm 20 پایین می‌آییم و به گوشه گردن وصل می‌کنیم. تکه بالا را از پارچه برش زده و جدا می‌کنیم. (شکل ۳)اگر می خواهید در این رابطه توضیحات بیشتری را دریافت کنید توصیه می کمنمی حتما مجموعه خانم عمرانی را تهیه نمایید.
یک قد پارچه جلو را نیز از عرض تا می‌کنیم. شیب آستین آن را مانند قسمت پشت، برش می‌زنیم دولای بسته را نیز تا بالا، قیچی می‌کنیم تا باز شود.
برای قسمت مچ عبا، یک مستطیل روی دولای بسته به طول cm 50 و به عرض باقیمانده قد آستین شخص آماده می‌کنیم. آن را از وسط تا کرده، لبه مچ را به دلخواه کم کرده مانند (شکل ۶)، روی قسمت مچ عبا گذاشته و زیر آن را هلال می‌کنیم.این بخش به صورت کامل در کتاب خیاطی سیما عمرانی توضیح داده شده است.


دوخت: برای یقه پشت یک سجاف در نظر می‌گیریم که آن را به هلال یقه پشت می‌دوزیم. در قسمت جلو، از خط cm 9 داخل شده (گوشه گردن)، پارچه را به داخل تا می‌کنیم تا حالت سجاف پیدا کند.حال برش جلو را بین برش پشت و سجاف قسمت پشت گذاشته و خط روی آستین را یکسره می‌دوزیم، و بعد سجاف را به داخل مانتو برمی‌گردانیم، سپس وسط قسمت دولای باز آستین را روی درز شیب آستین گذاشته، (شکل ۴) بالای مچ را به جلو و آن را به پشت مانتو دوخته، بعد درز زیر آستین و خط پهلو را یکسره می‌دوزیم.در مورد دوخت این بخش می توانید توضیحات بیشتری را در مجموعه آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی دریافت نمایید.
مانتو طرح صدف شالدار
(می‌توان شال را به عنوا پوشش روی سر قرار داد)
میزان پارچه: ۶۰/۲ برای سایز کوچکتر/ ۳ متر برای سایز بزرگتر با عرض ۱۵۰
الگو و برش: برای دامن این مانتو، cm 80 از پارچه را به صورت دولا تا می‌کنیم طوری که ترکی روی هم قرار بگیرد. روی دولای بسته مستطیلی به طول cm 80 و به عرض cm 50 رسم می‌کنیم. روی ضلع پایین، از بعد از ۵۰ سانت، cm 20 برای فون اضافه کرده و یک خط به cm 50 بالا می‌کشیم و خط اریب را هم اندازه خط صاف می‌کنیم (شکل ۱)

برای برش بالاتنه، یک مستطیل به طول cm 150 (عرض پارچه) روی دولای بسته و به عرض cm 25 آماده می‌کنیم. (شکل ۲) این مستطیل را از وسط طول تا کرده، روی ضلع پایین از طرف چهار لای بسته cm 50 داخل شده، روی چهار لای باز از بالا cm 17 برای مچ پایین می‌آییم و هلال به هم وصل می‌کنیم، قسمت هاشور خورده حذف می‌شود (شکل ۳) همچنین برای شال این مانتو، دو مستطیل به طول cm 135 (قد دامن + کمر بالاتنه که ۵۰ می‌باشد) و به عرض ۵۰ برش می‌زنیم (شکل ۴)
دوخت: ابتدا هلال زیر آستین‌ها را می‌دوزیم. سپس کمردامن را به یک لایه کمر بالاتنه وصل می‌کنیم. (شکل ۵)
یک عرض شال‌ها را به هم می‌دوزیم (می‌توان ابتدا درز را از روی پارچه بدوزیم، سپس مجدداً یک دوخت از پشت پارچه روی این قسمت برویم).
شال را از پایین به پهلوی دامن دوخته، سپس تا نصفه کمر بالاتنه آن را می‌دوزیم و دوخت را در طرف دیگر ادامه می‌دهیم. به طوری که یک لایه کمر بالاتنه به دامن و یک لایه دیگر آن به شال وصل باشد.این بخش هم به صورت کامل و تصویری در مجموعه خیاطی سیما عمرانی توضیح داده شده است.
در آخر ۲ عدد بند آماده کرده و آنها را به پهلوی دامن می‌دوزیم، تا به وسیله گره زدن این بند در جلو کمر، جلو مانتو را ثابت نگه داریم.

ادامه...

گروه: وقایع

تاریخ: 1397/2/29

 

cd اموزش خیاطی خانم عمرانی

یقه خشتی- چهارگوش
از الگوی پایه (اولیه) استفاده می‌شود. قسمت پشت لباس به سلیقه خودمان بستگی دارد که ساده و یا به صورت خشتی باشد.
در قسمت جلو الگو گشادی یقه را از گودی گردن پائین رفته و از گوشه گردن روی شانه به دلخواه وارد شانه شده روی الگو این نقطه اندازه زده را با دو خط مستقیم به هم وصل می‌کنیم. سپس از نقطه‌ای که این دو خط به هم تقاطع پیدا کرده‌اند به اندازه ۱ تا ۵/۱ سانتیمتر به طرف وسط جلو رفته و به نقطه علامت زده در روی شانه وصل می‌کنیم. این کار را برای این انجام می‌دهیم که خط پائین یقه خشتی شل نایستد. توجه به (نکته ۱۲)
باید توجه داشت که به سجاف لایه چسبانده می‌شود و بعد از دوخت آن به لباس حتماً زاویه‌ها تا دوخت باید چرت بخورد تا راحت برگردد. قسمت هاشور از الگو جدا می‌شود.
مقدار پارچه مورد نیاز: رجوع به درس یقه هفت

 

 
یقه دلبری (گلابی سه مدل)
از از الگوی پایه (اولیه) استفاده کرده برای قسمت جلو گشادی یقه را از گودی تا انتهای بازی یقه و همچنین روی شانه اندازه می‌زنیم. گشادی یقه را هر چقدر که اندازه زده بودیم منهای ۳ یا ۴ سانتیمتر کرده و از گودی گردن روی الگو اندازه می‌زنیم. مثلاً اگر بازی یقه ما از گودی گردن ۱۱ سانتیمتر بود ۷ سانتیمتر از گودی گردن روی الگو پائین آمده، از گوشه گردن روی شانه هم از ۱ تا ۵/۱ سانتیمتر توی شانه رفته و دو نقطه را مثل یقه خشتی به هم وصل کرده و از این تقاطع ۱ تا ۵/۱ سانتیمتر به طرف وسط جلو رفته تا لبه یقه در قسمت پائین شل نایستد و به علامت زده در گوشه گردن وصل می‌کنیم تا اینجا یقه ما به حالت خشتی درآورده شده.
مدل اول: پس از انجام مرحله اول ۳ یا ۴ سانتیمتر که از بازی یقه کم کرده بودیم از خط وسط جلو انتهای یقه خشتی دوباره پائین آمده که روی هم همان ۱۱ سانتیمتر بازی یقه ما می‌شود و به صورت هلال به خط پائین یقه خشتی وصل می‌کنیم. شکل یک توجه به نکته ۱۲

 

 
باید توجه داشت که به سجاف لایه چسبانده می‌شود و بعد از دوخت آن به لباس حتماً زاویه‌ها تا دوخت باید چرت بخورد تا راحت برگردد.
پارچه مورد نیاز: رجوع به درس یقه هفت
مدل دوم: یقه را به مانند یقه دلبری مدل اول درست کرده ضلع عمود یقه دلبری را نصف کرده از وسط ۵/۱ سانتیمتر به طرف جلو رفته و ضلع عمود را به صورت یک دالبر درست کرده طوری که از ۵/۱ سانتیمتر بگذرد. (شکل ۲)

 

 
مدل سوم: یقه را به مانند یقه خشتی اولیه درست می‌کنیم (بدون آن یک سانتیمتر که برای شل بودن پائین یقه به طرف جلو می‌‌رفتیم) بنابراین خط عمود یقه صاف است و از زاویه خشتی ۲ سانتیمتر به طرف حلقه رفته و به علامت یقه در سرشانه وصل می‌کنیم این یقه در قسمت روی سینه کمی باز است و بهتر است در لباس‌های دکلته با پشت یقه ایستاده استفاده شود. (شکل ۳)

 

 

از دیگر مقالات ما بازدید نمایید :

 

 

cd اموزش خیاطی خانم عمرانی , فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی , آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده , کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی

ادامه...

گروه: دست نوشته ها

تاریخ: 1397/2/19

 

مانتو چپ و راستی یقه دراپه به روش خانم عمرانی

مانتو چپ و راستی یقه دراپه به روش خانم عمرانی

 

در این بخش از سایت  هنر خیاطی می خواهیم برای علاقه مندان به فیلم آموزش خیاطی روش دوخت مانتو چپ و راستی را آموزش دهیم پس با ما در ادامه همراه باشید.
میزان پارچه: ۲ قد مانتو + cm 20
الگو و برش: الگوی پایه بالاتنه جلو را رسم می‌کنیم. قد آن را اضافه کرده و آن را cm 5 فون می‌کنیم. از خط کارور، cm 32-30 از الگو بیرون رفته و به صورت هلال به خط پایین مانتو وصل می‌کنیم. اگر خواستیم پایین مانتو محفوظ‌تر باشد، می‌توان این هلال را گردتر رسم کرد. (خط چین)
خط‌کش را روی گودی یقه گذاشته طوری که از گوشه گردن بگذرد و یک خط می‌کشیم. در امتداد این خط، به اندازه یقه الگوی پشت بالا می‌رویم. از این نقطه گونیا کرده و cm 12-10 بیرون می‌رویم. از این خط cm 5/1 بالا رفته و به پشت یقه وصل می‌کنیم. حال از این خط جدید به خطی که از کارور بیرون آمده وصل می‌کنیم. (شکل ۱)
برای ایجاد حالت دراپه، خط یقه را نصف کرده و به حلقه ول می‌کنیم.

از طرف یقه این خط را قیچی می‌کنیم به طوری که در حلقه به یک نقطه وصل باشد. قسمت بالا را ثابت نگه داشته و قسمت پایین را آنقدر حرکت می‌دهیم تا خط یقه حدود cm 75-70 شود. خط جدید یقه را با خط‌کش رسم کرده و آن را آرایش داده و کمی هلال می‌کنیم. در این مورد می توانید با تهیه مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.
برای قسمت پشت هم فقط الگو را cm 5 فون می‌کنیم. (شکل ۳)
الگوی پشت و جلو را روی پارچه گذاشته و با cm 1 زاپاس برش می‌زنیم.
دوخت: خط وسط پشت یقه را می‌دوزیم. سرشانه‌ها را به هم وصل کرده و پشت یقه را به یقه پشت لباس می‌دوزیم. مجدداً پشت یقه را تا کرده و به یقه پشت وصل می‌کنیم. خطوط پهلو را می‌دوزیم. در انتهای یقه قسمت زیر و پهلو سمت راست (مابین سینه و کمر) بند وصل می‌کنیم. در انتهای یقه قسمت رو (سمت راست) و روی خط کارور قسمت زیر (سمت چپ) دکمه قابلمه‌ای می‌دوزیم.این بخش به خوبی و به صورت کامل در مجموعه خیاطی خانم عمرانی توضیح داده شده است.

 

مانتو آستین کیمونو دامن طرح دراپه به روش سیما عمرانی
میزان پارچه: ۳ قد با عرض ۱۵۰
الگو و برش: از یک الگو برای پشت و جلو استفاده می‌شود، با این تفاوت که برای یقه جلو، از گودی گردن به اندازه بازی یقه، دلخواه پایین می‌آییم و cm 2 برای دکمه‌خور به وسط جلو اضافه کرده و از گوشه گردن به بازی یقه وصل می‌کنیم. قد را اضافه کرده، cm 7-5 برای سجاف از پایین لباس و از سرشانه وارد الگو شده و به هم وصل می‌کنیم.
از خط کمر، cm 8 از الگو بیرون رفته و یک خط صاف تا پایین می‌کشیم.

این cm 8 روی پشت و جلوی دامن پیلی می‌خورد. حال خط کمر الگو را می‌چینیم. تکه بالا را یکبار با هلال یقه پشت روی دولای بسته برای پشت لباس برش می‌زنیم و یکبار با بازی یقه جلو و دکمه‌خور روی دولای باز برای جلو لباس برش می‌زنیم.در این زمینه توصیه می کنیم علاوه بر تماشای مجموعه تصویری ایشان حتما از مجموعه کتاب خیاطی سیما عمرانی نیز استفاده نمایید.

 

ادامه...

گروه: وقایع

تاریخ: 1397/2/9

 

خیاطی خانم عمرانی

قیمت : 56,000 تومان 42,000 تومان

 

یکی از بهترین مجموعه هایی که می توان در زمینه آموزش خیاطی یافت بی شک مربوط می شود به آثار ارائه شده توسط خانم سیما عمرانی.ایشان در طی سالیان گذشته با ارائه اموزش هایی در این زمینه که در برنامه های مختلف تلویزیون نیاز جمله برنامه سیمای خانواده پخش شد توانسته اند توجه مخاطبان زیادی را به سمت خود جلبب نمایند.امروز در سایت پرشین خیاط می خواهیم به معرفی خیاطی سیما عمرانی  توسط این مجموعه ارزشمند بپردازیم , اگر علاقه مند به آموزش خیاطی بدون الگو هستید پس با ما در ادامه مطلبب همراه باشید :

خیاطی سیما عمرانی

در میان سایر مجموعه های آموزش خیاطی خانم عمرانی که در بازار می توان یافت یکی از کامل ترین انها مربوط می شود به آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی. این محصول در قالب ۲۴ دی وی دی آموزشی ارائه شده است و در هر دیسک ساعت ها آموزش تصویری را می توانید ملاحضه نمایید. مجموعه که دارای بیش از ۲۰۰ ساعت دوره اموزشی است و در طی دوره های شما با بیش از ۴۰۰ تکنیک خیاطی آشنا خواهید شد.
اگر شما هم برنامه سیمای خانواده را دنبال کرده باشید حتما متوجه شده اید که خیاطی خانم عمرانی یکی از ساده ترین و آسان ترین روش های آموزشی را ارائه می دهد وو همین موضوع باعث شده تا هنرجو در هر سطحی که باشد به راحتی با آموزش های ارائه شده ارتباط برقرار می کند و خیلی زود می تواند به مهارت لازم دست پیدا کند.
متدی که در این مجموعه برای ارائه مباحث خیاطی از آن استفاده شده است متد سادریک نام دارد که توسط خود خانم سیما عمرانی ابداع شده و از مهمترین و بارز ترینن خصوصیات این متد روان بودن و ساده بیان کردن مباحث آموزشی است.شما عزیزان نیازی نیست تا حتما از قبل در مورد خیاطی اطلاعات زیادی داشته باشید حتی اگر در حد یک مبتدی صفر کیلومتر هم باشید با تماشای فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی می توانید خیلی زود شما هم به مهارت لازم در این رشته دست یابید.اما روش های خرید آموزش خیاطی فوق چگونه است ؟ برای یافت جواب سوال لادامه توضیحات را مطالعه نمایید.

فروشگاه پرشین خیاط مجموعه ارزشمند فوق را در ۷ سری مختلف ارائه کرده است.

حالت اول شامل کل مجموعه در قالب ۲۴ دی وی دی همراه با چاپ رنگی می باشد ( دیسک ها رایتی و بی کیفیت نیستند.)و با تخفیف ویژه همراه با گارانتی مرجوع رایگان (در صورت خرابی)  با قیمت ۴۲ هزار تومان عرضه شده است.

حالت دوم تا هفتم هر کدام شامل ۴ دی وی دی با چاپ رنگی ( رایتی و بی کیفیت نیستند) و قیمت هر سری ۱۰۸۰۰ تومان می باشد. و دارای گارنتی مرجوع ( در صورت خرابی ) می باشند

اطلاعات کامل  هر مجموعه و نحوه خرید در زیر به صورت کامل آمده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن  ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس حاصل فرمایید

خرید سری کامل مجموعه خیاطی خانم عمرانی شامل ۲۴ عدد دی وی دی با تخفیف ویژه
تعداد دیسک : ۲۴ عدد
قیمت محصول با تخفیف : ۴۲ هزار تومان ( ۲۵% تخفیف به نسبت خرید تکی هر مجموعه شامل حال شما می گردد.)
قابلیت پخش : در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر

گارانتی محصول : دارد
نحوه ارسال : برای شهرستان ها به صورت پستی و برای تهران به صورت پیکی و پستی
نحوه دریافت وجه کالا : بعد از تحویل کالا وجه انرا خواهید پرداخت
مدت زمان ارسال کالا : سفارشات پستی معمولا بین ۲ تا ۵ روز زمانخواهد برد.سفارشات پیکی معمولا یک روزه تحویل داده خواهد شد.
نحوه خرید :

کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و به صورت آنلاین همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید جهت خرید این محصول همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید مشخصات کامل پستی خود را به شماره همراه بالا پیامک داده و از این طریق اقدام به خرید نمایید.
آدرس + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را پیامک نمایید.

سیما عمرانی

خرید DVD های شماره ۱ و ۲ و ۳ و۴ 
تعداد دی وی دی : ۴ عدد
قیمت محصول : ۱۰۸۰۰ تومان ( ده هزار و هشتصد تومان – بدون احتساب هزینه پست )
قابلیت پخش : در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر

گارانتی محصول : دارد
نحوه ارسال : برای تهران ارسال به صورت پیکی و پستی امکان پذیر است.برای شهرستان تنها ارسال به صورت پستی ممکن است.
مدت زمان دریافت کالا : ارسال پستی معمولا بین ۲ روز تا ۵ روز زمان می برد.ارسال پیکی برای تهران معمولا یک روزه انجام می شود.
نحوه خرید :
کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و به صورت آنلاین همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید جهت خرید این محصول همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید مشخصات کامل پستی خود را به شماره همراه بالا پیامک داده و از این طریق اقدام به خرید نمایید.
آدرس + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را پیامک نمایید.

عناوین ارائه شده در دی وی دی های شماره ۱و۲و۳و۴ آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلم در ۵۳ جلسه

مقدمه ای بر اصول آموزش خیاطی , آموزش دوخت انواع وسایل آشپزخانه , اموزش دوخت جا حوله ای , آموزش دوخت پیش بند و جا نونی و دستکش برای آشپزخانه , آموزش دوخت چادر نماز و انواع چادر ملی , آموزش دوخت دامن مدل سرخپوستی , آموزش صحیح نحوه کوچک کردن سایز یک لباس , اموزش دوخت بلوز های راحتی , آموزش دوخت زیپ های مخفی , نحوه صحیح دوخت پایین دامن , آموزش دوخت سرویس های آشپزخانه , آموزش دوخت کت های کوتاه با آستین کیمونو

آموزش دوخت انواع کیف نوزاد و شنل نوزاد , آموزش دوخت قنداق فرنگی , آموزش دوخت کیسه خواب , آموزش دوخت جا لباسی برای نوزاد , آموزش دوخت جا جورابی نوزاد ,دوخت انواع لباس نوزاد  زیر پوش نوزاد , آموزش دوخت انواع جیب رو , نحوه صحیح دوخت آستین کلوش و پاکتی و مدل دمپا , نحوه صحیح تبدیل کردن الگوی اولیه به یک سارافون , آموزش صحیح برش زیر سینه , آموزش دوخت شنل مدل چوپانی , آموزش نکاتی درباره سه جاف مخفی و…

آموزش دوخت صحیح چادر نماز مدل آستین دار , آموزش نحوه صحیح دوخت کیسه سبزی , آموزش دوخت دستمال سبد نان , دوخت صحیح دستگیره فر , آموزش دوخت دستگیره یخچال , آموزش دوخت یقه مدل آرشال , آموزش دوخت دامن لنگی , آموزش دوخت دامن مدل حلزونی , آموزش دوخت شومیزه زنانه , اموزش دوخت پیراهن مردانه , آموزش دوخت آستین مردانه مچی و بلیطی , نحوه دوخت صحیح یقه مردانه پایه جدا , آموزش کلوش سرخود

آموزش کار با الگوی پایه شلوار , اموزش صحیح اندازه گیری شلوار با ران مناسب , نحوه صحیح اندازه گیری پشت شلوار , نکاتی برای برطرف کردن ایراد های دوخت شلوار برای افراد چاق , روش صحیح دوخت شلوار , آموزش دوخت زیپ , آموزش هایی برای اندازه گیری صحیح و دقیق فاق شلوار , اموزش دوخت شلوار بارداری , اموزش دوخت دامن های ترک , آموزش دوخت آستین برای افراد چاق , آموزش شیب برای آستین ,دوخت کلاه برای نوزاد , آموزش برش صحیح و کار با الکو برای پالتو , آموزش دوخت دامن مدل ماهی

خیاطی خانم عمرانی

خرید DVD های شماره ۵ و ۶ و ۷ و ۸

تعداد دی وی دی : ۴ عدد
قیمت محصول : ۱۰۸۰۰ تومان ( ده هزار و هشتصد تومان – بدون احتساب هزینه پست )
قابلیت پخش : در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر

گارانتی محصول : دارد
نحوه ارسال : برای تهران ارسال به صورت پیکی و پستی امکان پذیر است.برای شهرستان تنها ارسال به صورت پستی ممکن است.
مدت زمان دریافت کالا : ارسال پستی معمولا بین ۲ روز تا ۵ روز زمان می برد.ارسال پیکی برای تهران معمولا یک روزه انجام می شود.
نحوه خرید :
کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و به صورت آنلاین همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید جهت خرید این محصول همین الان با شماره تلفن۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰  تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید مشخصات کامل پستی خود را به شماره همراه بالا پیامک داده و از این طریق اقدام به خرید نمایید.
آدرس + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را پیامک نمایید.

عناوین ارائه شده در  دی وی دی های ۵و۶و۷و۸ مجموعه خیاطی خانم عمرانی در ۴۰ جلسه

سی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی دوخت دامن مدل نیلوفری گوده دار , آموزش دوخت دامن های مدل کلوش بدون قرینه , آموزش دوخت زیپ های مخفی برای کمر , آموزش دوخت دامن های مدل شلواری , آموزش دوخت تونیک مدل آبشاری , نحوه صحیح دوخت آستین کیمونو , نحوه صحیح دوخت و برش برای آستین رگلان , آموزش دوخت یقه ول پیلی دار , آموزش دوخت پیراهن چپ و راستی , آموزش دوخت مدل گره ای , آموزش ایجاد گل های تزیینی

کار با الگوی رو و پشت شلوار , اموزش دوخت پیراهن بالاتنه مدل کوتاه , اموزش برخی از نکات مهم خیاطی , نحوه صحیح دوخت سه جاف , آموزش دوخت یقه دراپه , آموزش دوخت سه جاف سه دکمه , آموزش دوخت آستین لاله ای لبه گشاد

نحوه صحیح اندازه گیری برای دامن های ساده , نحوه صحیح دوخت دامن های کمری سه جاف همراه با زیپ مخفی , آموزش دوخت دامن های چاک دار ساده و چاک پیلی دار , نحوه صحیح دوخت زیپ معمولی , آموزش شناخت جنس پارچه و نحوه رنگ دهی انواع پارچه , آموزش دوخت صحیح حالت کمری , نحوه دوخت صحیح مقنعه چانه دار در مدل های سرخود بند دار , آموزش دوخت مقنعه زیر شال , اموزش دوخت دامن های پیلیه راسته , آموزش دوخت دامن مدل اریب , آموزش اندازه گیر برای بالاتنه

نحوه صحیح اندازه گیری آستین , آموزش صحیح تبدیل بلاتنه به بلوز , اموزش تغییرات برای الگوی آستین برای افراد چاق , آموزش دوخت سه جاف برای مدل های مختلف یقه , نحوه صحیح دوخت انواع آستین , آموزش صحیح اپل گذاری , دوخت صحیح شنل برای لباس های عروس , دوخت شنل مخصوص زمستان , دوخت یقه کرواتی , آموزش دوخت یقه اسپرت , آموزش دوخت یقه گرد مدل چین خورده , آموزش دوخت جیب برای مانتو

خانم عمرانی

خرید DVD های شماره ۹ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۲

تعداد دی وی دی : ۴ عدد
قیمت محصول : ۱۰۸۰۰ تومان ( ده هزار و هشتصد تومان – بدون احتساب هزینه پست )
قابلیت پخش : در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر

گارانتی محصول : دارد
نحوه ارسال : برای تهران ارسال به صورت پیکی و پستی امکان پذیر است.برای شهرستان تنها ارسال به صورت پستی ممکن است.
مدت زمان دریافت کالا : ارسال پستی معمولا بین ۲ روز تا ۵ روز زمان می برد.ارسال پیکی برای تهران معمولا یک روزه انجام می شود.
نحوه خرید :
کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و به صورت آنلاین همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید جهت خرید این محصول همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰  تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید مشخصات کامل پستی خود را به شماره همراه بالا پیامک داده و از این طریق اقدام به خرید نمایید.
آدرس + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را پیامک نمایید.

عناوین ارائه شده در دی وی دی های ۹ و۱۰و۱۱و۱۲ مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی در ۴۰ جلسه

نحوه صحیح دوخت دامن مدل عصایی با تکنیک مغزی دوزی , روش دوخت دامنه سه دامنه با استر و بدون آستر , روش صحیح دوخت سه جاف یقه و حلقه سارافون مدل بدون درز , دوخت جیب مدل درز پهلو برای انواع دامن و مانتو , دوخت مدل گره ای , روش دوخت انواع چادر ملی , دوخت مانتوهای مدل آزاد , روش دوخت مقنعه آستین دار

نحوه صحیح دوخت آستین های دو تکه کتی , دوخت سه جاف ساده همراه با یقه انگلیسی و مدل شکاری , آموزش دوخت دراپه همراه با تاپ , آموزش دوخت جا دکمه ای , آموزش دوخت یقه آرشال مدل سرخود , آموزش دوخت یقه آمریکایی , آموزش دوخت چادر ساده و جادر مشکی , دوخت صحیح یقه انگلیسی و مدل آرشال , آموزش دوخت شلوار های مدل دمپا گشاد , آموزش دوخت یقه انگلیسی مدل دو تکه

آموزش دوخت انواع کت های کوتاه مدل آستین کیمونو , نحوه دوخت انواع اشکالات اندامی , آموزش کار با پارچه های توری مانند , آموزش برش های حجیم یا همان گیپور , اموزش دوخت چادر های مدل فارسی , اموزش دوخت دامن کلوش برش دار , اموزش دوخت دامن های که به صورت قرینه نیستند , نحوه دوخت صحیح یقه حلزونی , اموزش دوخت سویشرت  مدل کلاه سرخود ,آموزش دامن های مدل دار , دوخت انواع شلوار لاله ای , نحوه صحیح دوخت دامن های مجلسی چروک

معرفی ابزارها و لوازم خیاطی , نحوه صحیح کار با الگوی دامنه پایه , اموزش دوخت پنس و زیپ , نحوه صحیح دوخت دامنه هیا مدل پشت باز همراه با زیپ مخفی , نحوه صحیح دوخت کمر جدا و سه جاف دامن , نحوه صحیح آستر کشی برای دامن , نحوه صحیح دوخت دامن فون ,نحوه صحیح دوخت دامن مدل جناقی , دوخت دامن دراپه , آموزش دوخت صحیح شلوار دراپه , نحوه صحیح دوخت دامن های جیب دار , نحوه صحیح دوخت سارافون همراه با یقه مدل دراپه ,  نحوه صحیح دوخت پوشش بروی لباس

خیاطی خانم عمرانی

خرید DVD های شماره ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ و ۱۶

تعداد دی وی دی : ۴ عدد
قیمت محصول : ۱۰۸۰۰ تومان ( ده هزار و هشتصد تومان – بدون احتساب هزینه پست )
قابلیت پخش : در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر

گارانتی محصول : دارد
نحوه ارسال : برای تهران ارسال به صورت پیکی و پستی امکان پذیر است.برای شهرستان تنها ارسال به صورت پستی ممکن است.
مدت زمان دریافت کالا : ارسال پستی معمولا بین ۲ روز تا ۵ روز زمان می برد.ارسال پیکی برای تهران معمولا یک روزه انجام می شود.
نحوه خرید :
کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و به صورت آنلاین همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید جهت خرید این محصول همین الان با شماره تلفن  ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید مشخصات کامل پستی خود را به شماره همراه بالا پیامک داده و از این طریق اقدام به خرید آموزش خیاطی فوق نمایید.
آدرس + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را پیامک نمایید.

عناوین ارائه شده در دی وی دی های ۱۳و۱۴و۱۵و۱۶ فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در بیش از ۵۰ جلسه

نحوه دوخت جلیقه مدل دو لایه , دوخت دامن های ترک , دوخت انواع مقنعه , دوخت روسری مدل لبنانی , دوخت شلوار عثمانی , روش دوخت صحیح دوخت شلوار , آموزش کار با الگوی شلوار , دوخت انواع لباس زنانه , دوخت مقنعه مدل جذب زیر شال

روش دوخت صحیح الگوی اولیه برای بالا تنه , اموزش رفع ایرادهای اندامی برای الگوی بالا تنه , نحوه صحیح اندازه گیری , اموزش دوخت حلقه آستین , نحوه دوخت صحیح نقاب روسری , نحوه صحیح دوخت لباس جلو گره ای , نحوه دوخت آستین کلوش سر خود , نحوه صحیح دوخت سارافون , دوخت اواع لباس مدل یقه گره ای , نحوه دوخت پرده آشپزخانه

روش صحیح دوخت آستین مدل کیمونو ,رذوش دوخت صحیح یقه دراپه ,روش دوخت صحیح پرده والان مدل نیم دراپه , پاسخ به مهم ترین سوالات بینندگان برای بخش های مختلف خیاطی , روش دوخت بلوز آستین مدل  سرخود , روش دوخت بلوز مدل یقه کرواتی سر خود , نحوه دوخت صحیح دامن های برش دار , نحوه دوخت سارافون مدل رومی با استفاده از پارچه کشی , تکنیک هایی برای انواع دوخت , روش دوخت یک مدل مانتو با پارچه نخی , روش صحیح دوخت دامن های فانتزی , روش صحیح گره در روی کمر , روش صحیح دوخت مانتو چپ و راستی مدل یقه دراپه , نحوه صحیح دوخت روپوش های مدل والان دار

روش دوخت مانتو با آستین کیمونو شال دار , روش دوخت دامن های فانتزی , روش دوخت مانتو فانتزی با پهلو دراپه , روش دوخت آستین های جمع شده , دوخت انواع شلوار رکاب دار , نحوه دوخت انواع روپوش مدرسه , آموزش صحیح دوخت آستین های مدل گره ای , روش صحیح دوخت مانتو با یقه کرواتی فانتزی , روش دوخت انواع دامن فانتزی برش دار , دوخت انواع مانتو یقه دراپه , اموزش دوخت انواع تونیک , روش دوخت انواع کت کوتاه بروی لباس , اموزش دوخت دامنئهای فانتزی بلند با پارچه کشی

خیاطی سیما عمرانی

خرید DVD های شماره ۱۷ و ۱۸ و ۱۹ و ۲۰

تعداد دی وی دی : ۴ عدد
قیمت محصول : ۱۰۸۰۰ تومان ( ده هزار و هشتصد تومان – بدون احتساب هزینه پست )
قابلیت پخش : در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر

گارانتی محصول : دارد
نحوه ارسال : برای تهران ارسال به صورت پیکی و پستی امکان پذیر است.برای شهرستان تنها ارسال به صورت پستی ممکن است.
مدت زمان دریافت کالا : ارسال پستی معمولا بین ۲ روز تا ۵ روز زمان می برد.ارسال پیکی برای تهران معمولا یک روزه انجام می شود.
نحوه خرید :
کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و به صورت آنلاین همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید جهت خرید این محصول همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰  تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید مشخصات کامل پستی خود را به شماره همراه بالا پیامک داده و از این طریق اقدام به خرید نمایید.
آدرس + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را پیامک نمایید.

عناوین ارائه شده در دی وی دی های ۱۷و۱۸و۱۹و۲۰ خیاطی سیما عمرانی با بیش از ۴۰ جلسه آموزشی

روش دوخت صحیح انواع مانتو عبایی , آموزش دوخت مانتو با یقه آرشال , آموزش دوخت انواع لباس ثریایی , اموزش دوخت پیراهن برای بارداری , دوخت انواع بلوز دراپه از یقه , آموزش دوخت لباس های مجلسی , اموزش دوخت پانچو فانتزی مدل یقه رومی و مدل دراپه , اموزش دوخت انواع چادر ساده

روش صحیح دوخت دامن های فانتزی مدل برش دار , روش دوخت مانتو با مدل یقه دراپه بدون دکمه ,روش دوخت کت  و آستین کت دکمه دار , روش صحیح دوخت انواع لباس تونیک , روش دوخت دوره یقه , روش دوخت دامن های فانتزی بلند برای لباس های مجلسی

آموزش نحوه صحیح دوخت شنل همراه با کلاه , نحوه صحیح برش و دوخت دامن برش دار با پارچه های لی

نحوه دوخت پلیسه راسته برای لباس های مختلف , روش دوخت دامن های شلواری بدون پیله و با پیله , روش دوخت انواع دامن جیب دار , روش دوخت یقه

سیما عمرانی

خرید DVD های شماره ۲۱و۲۲و۲۳و۲۴

تعداد دی وی دی : ۴ عدد
قیمت محصول : ۱۰۸۰۰ تومان ( ده هزار و هشتصد تومان – بدون احتساب هزینه پست )
قابلیت پخش : در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر

گارانتی محصول : دارد
نحوه ارسال : برای تهران ارسال به صورت پیکی و پستی امکان پذیر است.برای شهرستان تنها ارسال به صورت پستی ممکن است.
مدت زمان دریافت کالا : ارسال پستی معمولا بین ۲ روز تا ۵ روز زمان می برد.ارسال پیکی برای تهران معمولا یک روزه انجام می شود.
نحوه خرید :
کافیست تا بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و به صورت آنلاین همین الان سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید جهت خرید این محصول همین الان با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰  تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.
می توانید مشخصات کامل پستی خود را به شماره همراه بالا پیامک داده و از این طریق اقدام به خرید نمایید.
آدرس + کد پستی + نام محصول + نام گیرنده را پیامک نمایید.

عناوین ارائه شده در دی وی دی های ۲۱و۲۲و۲۳و۲۴ خیاطی سیما عمرانی با بیش از ۳۵ جلسه آموزشی

این مجموعه شامل جدیترین و آخرین کارهای خانم سیما عمرانی است که انجام داده اند.
مجموعه حاضر در واقع همان آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده است و شما با تهیه سری کامل ان در واقع تمامی دوره های آموزشی که در طی سالیان گذشته درر سیمای خانواده پخش میشده است را در اختیار خواهید داشت. شما می توانید بارها و بارها به تماشای مباحث مورد علاقه خود بنشینید و تا رسیدن به مهارت لازم هر بارر مجددا انرا تماشا نمایید.
از مزایای داشتن خیاطی سیما عمرانی به صورت تصویری این است که شما از پرداخت هزینه های سنگین آموزشگاه های خیاطی راحت خواهید شد و دیگر وقت و زمان خودد را برای رفتن بر سر کلاس های مختلف از دست نخواهید داد. براحتی در منزل خود می توانید بهترین دوره اموزشی را با بهترین کیفیت ممکن در اختیار داشته باشید.

یکی از مهمترین دلایلی که مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده توانست موفق ظاهر شود این بود که به ساده ترین شکل ممکن به بیان مباحث پیچیده خیاطی می پرداخت و مهارت بسیار بالای خانم عمرانی و فن بیان بسیار عالی ایشان سبب شد تا هنرجویان و علاقه مندان به خیاطی به خوبی بتوانند با این دوره آموزشیی ارتباط برقرار نمایند.
مجموعه فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی که از طریق فروشگاه پرشین خیاط ارائه شده است براحتی در تمامی دستگاه پلیر خانگی و تمامی کامپیوترها قابلیت پخش داشتهه و شما با خیالی آسوده می توانید در منزل خود به تماشای این اثر زیبا بنشینید.ما محصول ارسالی را به صورت کامل گارانتی خواهیم کرد و اگر به هر دلیل در پخش هر دیسکک دچار مشکل شدید کافیست تا آنرا برای مرجوع کرده تا به صورت رایگان مجددا برایتان ارسال نماییم.
در کنار cd اموزش خیاطی خانم عمرانی ( در سری های که برای شما ارسال می گردد به صورت دی وی دی می باشد.) شما می توانید اقدام به تهیه ۴ جلد کتاب خیاطی ایشان نیز نمایید. برای توضیحات بیشتر در مورد این چهار جلد توصیه می کنیم به بخش زیر مراجعه نمایید

توضیحات تکمیلی در مورد ۴ جلد کتاب ارائه شده توسط خانم سیما عمرانی

خانم عمرانی

در مجموعه فیلم آموزش خیاطی که توسط خانم عمرانی ارائه شده است شما می توانید ده ها ساعت آموزش تصویری را دنبال نمایید که هر کدام به بیان یکی از مباحث خیاطی پرداخته اند.در این بخش می خواهیم نگاهی کلی به عناوین ارائه شده در این دوره ارزشمند داشته باشیم :
در ابتدا ایشان به بیان اصول و مبانی ابتدایی خیاطی خواهند پرداخت تا اگر شما در سطح مبتدی هستی بتوانید خود را به این دوره برسانید و در ادامه دچار مشکل نشوید.. سپس در ادامه آموزش ایشان به شما نحوه صحیح اندازه گیری و برش پارچه را خواهند آموخت.
اندازه گیری و برش یکی از مهمترین بخش های خیاطی است و اگر نتوانید آنرا به صورت صحیح اجرا نمایید قطعا نمی توانید کاری شکیل و زیبا ارائه دهید.
در ادامه فیلم شاهد هستیم که به آموزش ساخت انواع اسباب و لوازم آشپزخانه می پردازند . عناوینی همچون :
دوخت انواع جا حوله ای
دوخت پیش بند آشپزخانه
دوخت جانونی
دوخت دستکش مخصوص آشپزخانه
در ادامه مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده شما با دوخت انواع چاد ر آشنا خواهید شد.از انواع چادر ملی گرفته تا چادر نماز را می توانید در این دوره بهه خوبی یاد بگیرید.
در ادامه نحوه کوچک کردن یک لباس را به شما هنرجویان محترم اموزش خواهد داد.کوچک کردن لباس نیازمند داشتن مهارت بالایی است و باید بدانید از کجا و به چه اندازهه کم کنید تا سایز مورد نظرتان بدست آید.
در مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید که برای شما تدارک دیده ایم می توانید نحوه دوخت انواع دامن را بیاموزید .

در کنار آموزش دوخت دامن ها شما شاهد مباحث اموزشی در زمینه دوخت بلوزهای راحتی خواهید بود. دوخت انواع زیپ مخفی و دوخت پایین دامن را در بخش های بعدی نیز می توانید یاد بگیرید.

در ادامه  dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی می توانید اموزش هایی برای نحوه دوخت لوازم مربوط به نوزاد ذا یاد بگرید . عناوینی همچون :

آموزش دوخت شنل نوزاد

آموزش دوخت کیف برای نوزاد

آموزش دوخت قنداق فرنگی

آموزش دوخت انواع جا لباسی برای نوزاد

آموزش دوخت جا جورابی برای نوزاد

آموزش دوخت زیرپوش برای نوزاد

خیاطی خانم عمرانی

اگر ادعا می کنیم که مجموعه فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده یکی زا کامل ترین مجموعه های آموزشی در ایران می باشد به این خاطر ایت که در این دوره که در بیش از ۲۰۰ ساعت برگزار می شود شما با ده ها سرفصل متنوع از خیاطی آشنا خواهید شد و این در نوع خود واقعا بی نظیر است. در ادامه این دوره شما باا عناوین زیر نیز آشنا خواهید شد :

نحوه دوخت صحیح انواع سارافون

آموزش دوخت آستین کلوش در مدل های پاکتی و دمپا

نحوه دوخت صحیح شنل های چوپانی

نحوه دوخت انواع چادر نماز

آموزش دوخت صحیح کیسه سبزی برای آشپزخانه

نحوه صحیح دوخت دستگیره

نحوه صحیح دوخت یقه آرشال در مدل های مختلف

دوخت اواع شومیزه زنانه

نحوه برش صحیح شلوار

اندازه گیری صحیح  شلوار برای ران های چاق

آموزش دوخت صحیح پالتو

آموزش دوخت انواع تونیک

نحوه صحیح دوخت انواع دامن های ترک  و نیلوفری و دامن کلوش

تمامی فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی که توسط فروشگاه پرشین خیاط ارائه شده است همگی دارای گارانتی تعویض هستند و شما می توانید با خیاطی راحت در هر کجای ایران که هسیتد اقدام به ثبت سفارش نمایید و بعد از اینکه محصول خود را دریافت نمودید وجه کالا را بپردازید.

خانم عمرانی

از دیگر عناوینی که در مجموعه خیاطی سیما عمرانی می توانید فرا بگیرید عبارتند از :

نحوه دوخت انواع سه جاف

نحوه دوخت صحیح آستین لاله ای لبه گشاد

تکنیک های اندازه گیری انواع دامن ساده

نحوه دوخت صحیح دامن های مدل چاک دار

یک خیاط خوب باید بتواند به خوبی جنس انواع پارچه ها را بشناسد و با توجه به خصوصیاتی که هر پارچه دارد نسبت به برش آن اقدام کند. در این دوره شما توسط خانم عمرانی با نحوه شناخت جنس های پارچه نیز آشنا خواهید شد.

در ادامه می توانید نحوه دوخت انواع مقنعه را مشاهده نمایید.همچنین  نحوه دوخت صحیح دامن های مدل پیله اریب را نیز به خوبی اموزش خواهید دید.اما دیگر عناوین این مجموعه ارزشمند که شما در ادامه یاد خواهید گرفت عبارتند از :

نحوه دوخت صحیح یقه برای زیر مانتو

آموزش صحیح دوخت شنل برای لباس های عروس

نحوه دوخت صحیح یقه کرواتی و یقه اسپرت

آموزش نحوه صحیح دوخت یقه عصایی و یقه گرد

نحوه صحیح دوخت انواع مانتوهای آزاد و کلوش

سیما عمرانی

برای لباس هایی که دارای یقه آمریکایی و یا یقه انگلیسی هستند نیز در این دوره می توانید آموزش های بسیار خوبی را دریافت نمایید.در کنار این مدل ها شما نحوه دوخت صحیح یقه حلزونی و روش کار با انواع پارچه های توری را نیز خواهید آموخت.

در ادامه شما با  نحوه دوخت شلوارهای دمپا گشاد و دوخت انواع کت کوتاه و مجلسی آشنا خواهید شد. اگر به دنبال یادگیری نحوه دوخت دامن های مجلسی چروک هستید می توانید  در این مجموعه ارزشمند آموزش های لازم در این مورد را نیز تماشا نمایید.

 

 

خیاطی سیما عمرانی

 

 

 

 

 
خرید کتاب اموزش خیاطی خانم عمرانی , فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده ,خیاطی خانم عمرانی ,خیاطی بدون الگو

ادامه...

گروه: وقایع

تاریخ: 1397/1/24

 

آموزش خیاطی خانم عمرانی

قیمت : 56,000 تومان 42,000 تومان

اگر شما هم به دنبال یادگیری کامل هنر خیاطی هستید ما استفاده از مجموعه فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی را به شما توصیه می کنیم. این مجموعه ارزشمند می تواند شما را از رفتن به هرگونه دوره اموزشی بی نیاز کند و در واقع با کمترین هزینه ممکن می توانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.
شما با تماشای فیلم آموزش خیاطی سیما عمرانی می توانید به میزان قابل توجهی مهرات خود را بالا برده و خواهید دید که چقدر آسان و روان می توانید از این پس کلیه نیاز های خود در زمینه خیاطی را برطرف نمایید.
برای تهیه مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی می توانید همین الان به یکی از روش های زیر اقدام به ثبت سفارش خود نموده و در کمتر از چند روز آنرا درب منزل خود دریافت و سپس وجه کالا را به مامور پست بپردازید.

فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی

 

  • برای دریافت مجموعه فیلم آموزش خیاطی در قالب ۲۴ حلقه دی وی دی به صورت کامل با قیمت ۴۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید :

  • جهت تهیه کتابهای خیاطی ایشان در  قالب ۴ جلد به صورت کامل با قیمت ۹۰ هزار تومان بروی دکمه زیر کلیک نمایید :

 

شما همچنین می توانید علاوه بر تهیه مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی از کتابهای ایشان که در چهار جلد تهیه شده است نیز استفاده نمایید و میزان مهارت خود را خیلی زود به بالاترین سطح ممکن برسانید. این چهار جلد کتاب خیاطی قیمت ۸۰ هزار تومان ارائه شده است و می توانید جهت خرید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید :

در میان سایر آموزش هایی که در بازار می توان یافت یکی از کامل ترین و البته به روز ترین های این رشته مربوط می شود به آموزش خیاطی خانم عمرانی با نمایش فیلم . ایشان با بیانی کاملا شیوا و روان به آموزش قدم به قدم نکات مهم خیاطی می پردازند و شما خیلی زود بدون نیاز به هرگونه دوره دیگر می توانید در هر سطحی که هستید میزان مهارت خود را به مقدار قابل توجهی بالا ببرید.
مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده در واقع شامل کلیه کارهایی است که در سالهای گذشته در برنامه های مختلف تلویزیونی پشخ میشده و این فرصت هم اکنون مهیا شده است تا شما به راحتی بتوانید با هزینه ای اندک تمامی این دوره ارزشمند را در اختیار داشته باشید.
شما همچنین می توانید از مجموعه آموزش خیاطی خانم عمرانی در برنامه خانواده که در چهار جلد روانه بازار شده نیز استفاده نمایید و مطمئن باشید با در اختیار داشتن این چهار جلد کتاب و تهیه دی وی دی ها به صورت همزان بعید است دیگر کوچکترین نیازی به رفتن به آموزشگاه های مختلف خیاطی داشته باشید و خودتان از این پس با به دست آوردن مهارت لازم می توانید نیاز های خود در زمینه خیاطی را به راحتی برطرف نموده و حتی از این هنر برای خود تولید در آمد نمایید.

فیلم آموزش خیاطی
سیما عمرانی بانوی هنرمند ایرانی یکی از مجرب ترین اساتید حال حاضر ایران در این رشته محشوب می شود و آثار ارائه ایشان در میان طرفداران هنر خیاطی از جایگاه خاصی برخوردار است.شما علاقه مندان به این رشته که دوست دارید با بیانی ساده و راحت خیلی زود و سریع به بالاترین سطح مهارت دست یابید پیشنهاد می کنیم حتما از مجموعه آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی استفاده نمایید.

مجموعه ارائه شده توسط ایشان به حدی شیوا و ساده و راحت است که در بازار به نام آموزش خیاطی آسان آنرا می شناسند.شما در هر کجای کشور که باشید امکان خرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانی را همین الان دارید و تنها با چند کلیک می توانید سفارش خود را ثبت کرده و در کمتر از چند روز آنرا دریافت نمایید.

آموزش خیاطی خانم عمرانی
در زیر بخشی از محتوای کتاب ایشان را قرار داده ایم تا هر چه بیشتر با نحوه نگارش و فن بیان ایشان در اموزش آشنا شوید :
دامن لنگی
از الگوی فون یک استفاده می‌کنیم دور کمر به خط وسط جلو اضافه کرده از زاویه ب ۱۰ سانتیمتر بالا و ۱۰ سانتیمتر از خط پای دامن به داخل دامن رفته هلالی به هم وصل می‌کنیم. برای قسمت پشت از فون یک استفاده کرده و درز وسط پشت را تا بالا می‌دوزیم.
توجه: هلال قسمت پائین جلو دامن را به دلخواه می‌توان ۳۰ سانتی‌ به روش گفته شده اضافه کرد.
مقدار پارچه موردنیاز: دو قد دامن با عرض ۱۲۰ می‌باشد.

دامن پلیسه راسته
مستطیلی به عرض قد دامن + ۴ برای زاپاس و به طول ۳ برابر دور کمر +۴ سانتیمتر برای زاپاس روی پارچه درست می‌کنیم. بعد از اینکه از هر طرف ۲ سانتیمتر برای زاپاس را مشخص کردیم مابقی را به دلخواه عرض پیلی مثلاً اگر پیلی ۳ سانتیمتر خواستیم ۳ سانتیمتر برای پیلی رو و دو برابر پیلی رو برای پیلی زیر می‌گذاریم یعنی ۶ سانتیمتر بعد از پیلی زیر مجدداً ۳ برای پیلی رو ۶ سانتیمتر برای پیلی زیر تا آخر ادامه می‌دهیم طوری که اگر پیلی‌های رو را با هم جمع بزنیم اندازه کمر به دست بیاید.
چند نکته: ترکی باید در عرض مستطیل یعنی عمودی در دامن قرار بگیرد و اگر عرض پارچه کم بود ما می‌توانیم دو قد دامن پارچه تهیه کنیم بعد از وسط نصف کرده و از ترکی به هم بدوزیم و روی این مستطیل ۳ برابر دور کمر + ۴ را اندازه زده و پیلی‌ها را از پشت پارچه روی یک لا علامت بزنیم.
نکته ۲: پیلی زیر معمولاً دو برابر پیلی رو می‌باشد.
و سوم اینکه اگر پیلی اول ما پیلی دو یعنی ۳ سانتیمتر بود پیلی آخر باید پیلی زیر یا ۶ سانتیمتر باشد.
مقدار پارچه مورد نیاز: دو قد دامن می‌باشد. عرض پارچه بستگی به سایز موردنظر دارد.

 

 
کتاب آموزش خیاطی , آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده ,خیاطی سیما عمرانی ,آموزش خیاطی بدون الگو , آموزش خیاطی , هنر خیاطی ,خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی

ادامه...

گروه: اخبار

تاریخ: 1397/1/11

 

فیلم آموزش خیاطی

قیمت : 56,000 تومان 42,000 تومان

علاقه مندان به هنر خیاطی و عزیزانی که دوست دارند تا در زمانی کوتاه و با هزینه ای اندک به مهارت لازم رد این هنر دست یابند ما توصیه میکنیم حتما از کتاب آموزش خیاطی سیما عمرانی استفاده نمایند. این کتاب ها در چهار جلد ارائه شده است و هر کدام به بیان موضوعات مهم خیاطی پرداخته اند.

برای تهیه مجموعه کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی می توانید به یکی از روش های زیر همین الان اقدام به تهیه این کتاب ها نمایید و در کمتر از چند روز آنرا دریافت کرده و سپس وجه کالا را به مامور پست تحویل دهید.

 

کتاب آموزش خیاطی خانم عمرانی

 

  • برای تهیه کتاب خیاطی سیما عمرانی در چهار جلد با قیمت ۹۰ هزار تومان می توانید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید :

  • جهت خرید سی دی آموزش خیاطی سری دوم در قالب ۱۲ دیسک با قیمت ۲۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید :


همچنین علاوه بر تهیه کتاب خیاطی ایشان می توانید اقدام به خرید مجموعه دی وی دی های ایشان نیز نموده و این آثار تصویری را نیز در قالب ۲۴ حلقه تهیه نمایید.مجموعه تصویری ایشان با قیمت ۴۲ هزار تومان ارائه شده است.

 

کتاب خیاطی سیما عمرانی
جدا از کتابهای ایشان که به شدت توصیه می کنیم حتما اقدام به تهیه انها نمایید شما می توانید از مجموعه دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی که در بالا نیز لینک خرید انرا قرار دادیم استافده نمایید و در واقع ترکیب کتاب و دی وی دی های ایشان می تواند برای هنر آموزشی کفایت کند تا به میزان لازم مهارت در خیاطی دست یابد.
مجموعه فیلم آموزش خیاطی ایشان هم قابلیت پخش در دستگاه های پلیر خانگی را دارد و هم اینکه می توان توسط کامپیوتر و لپ تاپ نیز به مشاهده آنها پرداخت.
آثاری که شما در قالب دی وی دی ها از ما دریافت می کنید در واقع همان مجموعه فیلم آموزش خیاطی خانم عمرانی در سیمای خانواده است که در طول سالیان گذشته توسط ایشان آموزش داده و پخش میشده و هم اکنون این فرصت طلایی ایجاد شده تا شما به صورت همزان و با هزینه ای اندک بتوانید تمامی این آموزش ها را دریافت نمایید.
خانم عمرانی بانوی هنرمند ایرانی با بیانی شیوا و بسیار ساده تمامی نکات مهم این هنر را به شما عزیزان آموزش می دهند و شما در هر سطحی که باشید می توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کرده و خیلی سریع به مهارت لازم در این رشته دست یابید.
بسیاری از هنر آموزان برای اینکه راحت ترین روش آموزشی را دنبال نمایند به دنبا تهیه مجموعه آموزش خیاطی بدون الگو می باشند . ما به این دسته از علاقه مندان توصیه می کنیم حتما مجموعه تصویری خانم سیما عمرانی را تهیه نمایند چرا که دقیقا همان سادگی بیان و راحتی در اموزشی که دنبالش هستی را می توان در کارهای ایشان دنبال کرد.
مجموعه آموزش خیاطی مبتدی ایشان هم اکنون از طریق فروشگاه پرشین خیاط قابل ارائه است و شما علاوه بر روش هایی که در بالا توضیح دادیم می توانیدبرای خرید با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.

کتاب خیاطی
شما عزیزان می توانید همین الان درهر کجای کشور که باشید اقدام به خرید آموزش خیاطی نمایید و دیگر با تهیه این مجموعه ارزشمند نیازی به رفتن به هیچگونه آموزشگاهیی نخواهید داشت.
در زیر بخشی از محتوای کتاب خیاطی را برایتان قرار داده ایم تا بیشتر با نحوه توضیحات و اموزش ایشان آشنا شوید:

دامن ترک دو رنگ
از الگو ۶ ترک یا ۸ ترک استفاده می‌کنیم به طوری که مستطیلی به طول قد دامن و به عرض یا باسن رسم کرده از کمر ۱۲ تا ۱۴ پائین آمده خط باسن را کشیده عرض کادر را نصف کرده خی عمودی وسط کادر می‌کشیم یا کمر را به دست آورده و از خط وسط روی کمر نصف این مقدار را به طرفین رفته و اضافه را به صورت ساسون به باسن وصل می‌کنیم.
اوزمان مورد نیاز را جدا درست کرده به این صورت که خطی عمود به طول خط باسن تا پای دامن رسم کنید و از پائین این خط ۱۲ سانتیمتر به هر طرف رفته به این خط عمود وصل می‌کنیم باید توجه داشت که دو ضلع مثلث باید به اندازهخط عمود باشد و اگر اضافه داشت اضافه را از پائین به صورت هلال از بین برده تا موقع دوخت به مشکل برنخوریم و به تعداد ترک‌ها از این اوزمان برش می‌زنیم. از این الگو می‌توانیم برای دامن زیگزاگی استفاده کنیم و از خط عمود وسط ترک‌ها و وسط اوزمان‌ها ۳۰ سانتیمتر پائین آمده و به صورت ۷ به پای دامن وصل می‌کنیم در این صورت تعداد تیزی‌های پای دامن نسبت به دامن‌ زیگزاگی شماره ۲ دو برابر می‌شود. در ضمن می‌توانیم اوزمان‌ها را تا باسن ندهیم و تا بالای زانو بدهیم در این صورت خط عمود مثلث باید به اندازه دلخواه ما باشد که این اوزمان‌ها تا کجا دوخته شود.
مقدار پارچه مورد نیاز برای ترک‌ها دو قد دامن با عرض ۱۲۰ و برای اوزمان‌ها دو قد مثلث‌ها می‌باشد.

 
کتاب خیاطی ,اموزش خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده ,خانم عمرانی ,آموزش خیاطی بدون الگو , آموزش خیاطی , هنر خیاطی ,خرید آموزش خیاطی , دی وی  دی آموزش خیاطی خانم عمرانی ,فیلم آموزش خیاطی ,

ادامه...

گروه: وقایع

تاریخ: 1396/12/5

 

-------------------------------

SHBlog.Ir - © 1394